Laboratorium Finansowe to specjalistyczna sala o charakterze dealing roomu
zaprojektowana i wyposażona w innowacyjny sposób mający umożliwić
realizację celów edukacyjnych i naukowo-badawczych.


Laboratorium jest usytuowane w Centrum Edukacji Międzynarodowej w położonym w Kielnarowej kampusie
Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) z siedzibą w Rzeszowie, przy której działa Instytut.

AKTUALNOŚCINOTOWANIA GIEŁDOWE

Warsztaty „Praktyczne wykorzystanie narzędzi finansowych w życiu codziennym”Fundacja „Na rzecz nauki i edukacji – talenty” w partnerstwie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie w dniach 12 oraz 13 grudnia 2016 roku odbędą się bezpłatne warsztaty pt.: „Praktyczne wykorzystanie narzędzi finansowych w życiu codziennym”, do których zostanie wykorzystane Laboratorium Finansowym w kampusie WSIiZ w Kielnarowej.

 

Projekt przeznaczony jest dla studentów różnych uczelni oraz kierunków i ma na celu zwiększenie poziomu wiedzy i świadomości finansowej wśród jego odbiorców, zapoznanie ich z zasadami racjonalnego zarządzania pieniędzmi czy regułami i zasadami funkcjonowania współczesnych rynków finansowych. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztatach oraz 2 podręczniki edukacyjne. Studenci uczestniczący w warsztatach nabędą umiejętności z zakresu inwestowania, zarządzania budżetem domowym oraz dowiedzą się jak zmierzyć się z trudnościami przy zakładaniu własnej firmy. Warsztaty obejmują 3 bloki tematyczne:

1) Zarządzanie budżetem domowym

2) Instytucje i usługi finansowe, zasady funkcjonowania i inwestowania na rynku kapitałowym

3) Zakładanie działalności gospodarczej i źródła jej finansowania
Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Partnerem projektu zostali również: Instytut Badań i Analiz Finansowych w Rzeszowie oraz Fibonacci Team School.

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-12-14 09:09)
WIG - -
WIG20 2407.27 -0,09%
mWIG40 - -
sWIG80 - -
Wspierane przez Money.pl

 

 

Copyrights - Instytut Badań i Analiz Finansowych