Laboratorium Finansowe to specjalistyczna sala o charakterze dealing roomu
zaprojektowana i wyposażona w innowacyjny sposób mający umożliwić
realizację celów edukacyjnych i naukowo-badawczych.


Laboratorium jest usytuowane w Centrum Edukacji Międzynarodowej w położonym w Kielnarowej kampusie
Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) z siedzibą w Rzeszowie, przy której działa Instytut.

AKTUALNOŚCINOTOWANIA GIEŁDOWE

II edycja Game Day: Cash Flow i warsztaty inwestycyjne!23 października w Kampusie WSIiZ w Kielnarowej odbędzie się druga edycja Game Day! Dla wszystkich uczestników tegorocznej edycji zostały przygotowane ciekawe gry, konkursy, zabawy i inne atrakcje. Nie zabraknie tam również IBAFowców, którzy poprowadzą warsztaty inwestycyjne w specjalistycznym Laboratorium Finansowym IBAF oraz grę Cash Flow. Podczas ostatniej edycji nie sposób było odciągnąć 5 graczy z Liceum z Łańcuta od stołu z Cash Flow, mimo że rozgrywka trwała blisko 6 godzin!

  

 

Tym razem uczestnicy uczestnicy Game Day będą mogli się sprawdzić w zawodach zorganizowanych w Laboratorium Finansowym. Dostaną do dyspozycji symulator prawdziwej platformy inwestycyjnej i dwa kwadranse na pokonanie innych drużyn. Czy dzięki takim zawodom przybędzie entuzjastów inwestowania? 

 
Wszystkie rozgrywki zostaną podsumowane przy wspólnym grillu, a zwycięzcy poszczególnych gier zostaną nagrodzeni gadżetami z limitowanej kolekcji WSIiZ oraz grami logicznymi i planszowymi. Do zobaczenia już 23 października w Kielnarowej!
 
Zdjęcia i film z poprzedniego Game Day można obejrzeć TUTAJ.
Program warsztatów oraz informacja o zapisach na www.wsiz.rzeszow.pl
 
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-05-24 17:49)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

 

 

Copyrights - Instytut Badań i Analiz Finansowych