Laboratorium Finansowe to specjalistyczna sala o charakterze dealing roomu
zaprojektowana i wyposażona w innowacyjny sposób mający umożliwić
realizację celów edukacyjnych i naukowo-badawczych.


Laboratorium jest usytuowane w Centrum Edukacji Międzynarodowej w położonym w Kielnarowej kampusie
Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) z siedzibą w Rzeszowie, przy której działa Instytut.

AKTUALNOŚCINOTOWANIA GIEŁDOWE

Vip Biznes & Styl o nowoczesnych laboratoriach WSIiZW dwumiesięczniku VIP Biznes & Styl ukazał się artykuł pt. „Laboratoria uczelniane szansą na wzrost potencjału Podkarpacia”. Wymienione w nim zostały innowacyjne laboratoria wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które sprzyjają prowadzeniu badań naukowych oraz służą praktycznemu przygotowaniu studentów do wykonywania przyszłego zawodu.


Zwrócono w nim uwagę na unikatowy charakter wyposażonego w profesjonalną aparaturę Laboratorium Finansowego IBAF, gdzie studenci zgłębiają tajniki finansów w miejscu symulującym warunki pracy maklera, brokera czy analityka finansowego.


- O innowacyjności Laboratorium świadczy fakt, że młodzi ludzie studiujący finanse w Rzeszowie, a nie np. w Warszawie, mają możliwość korzystania z rozwiązań na światowym poziomie – mówi dr Wiktor Cwynar, wicedyrektor IBAF.

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. Pobierz
 

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-05-24 17:39)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

 

 

Copyrights - Instytut Badań i Analiz Finansowych