Laboratorium Finansowe to specjalistyczna sala o charakterze dealing roomu
zaprojektowana i wyposażona w innowacyjny sposób mający umożliwić
realizację celów edukacyjnych i naukowo-badawczych.


Laboratorium jest usytuowane w Centrum Edukacji Międzynarodowej w położonym w Kielnarowej kampusie
Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) z siedzibą w Rzeszowie, przy której działa Instytut.

AKTUALNOŚCINOTOWANIA GIEŁDOWE

IBAF na Game Day!6 czerwca w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej odbyło się niecodzienne wydarzenie. Uczestnicy Kielnarowa Game Day mieli okazję przekonać się, na czym polega praktyczna edukacja w WSIiZ. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji pokazujących jak można uczyć za pomocą gier.


W wydarzeniu uczestniczyli również pracownicy IBAF – Mateusz Gronkowski i Jakub Sieradzki. Mateusz stacjonował w Laboratorium Finansowym IBAF, a Kuba prowadził grę Cash Flow. Do Cash Flow zgłosiło się 6 zawodników z I LO w Łańcucie i przez blisko 4 godziny nie odchodzili od niej na krok. Gra zrobiła na licealistach ogromne wrażenie! Krąg fanów Cash Flow poszerzył się o 6 nowych osób.


Za udział w grze Kuba Sieradzki (bankier) bardzo dziękuję Panom: Emilowi, Kubie, Sławkowi, Dżejkobowi, Michałowi i Bartkowi, a także ich opiekunce.

 

 

 

Galeria z wydarzenia.
 

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-05-24 17:19)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

 

 

Copyrights - Instytut Badań i Analiz Finansowych