Laboratorium Finansowe to specjalistyczna sala o charakterze dealing roomu
zaprojektowana i wyposażona w innowacyjny sposób mający umożliwić
realizację celów edukacyjnych i naukowo-badawczych.


Laboratorium jest usytuowane w Centrum Edukacji Międzynarodowej w położonym w Kielnarowej kampusie
Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) z siedzibą w Rzeszowie, przy której działa Instytut.

AKTUALNOŚCINOTOWANIA GIEŁDOWE

Warsztaty biznesowe w Laboratorium Finansowym IBAF31 marca i 1 kwietnia odbyły się warsztaty biznesowe pt. „Jak rozwinąć własny biznes”. Spotkanie zorganizowane zostało dla dziennikarzy telewizyjnych, radiowych, prasowych oraz internetowych przez rzecznika WSIiZ – Urszulę Pasieczną.

 
Dwudniowe zajęcia odbyły się w kampusie Uczelni, który mieści się w Kielnarowej. Specjaliści Instytutu Badań i Analiz Finansowych zaprezentowali podczas nich możliwości wykorzystania Laboratorium Finansowego w warsztatach inwestycyjnych.
 
 - Ważne jest uświadomienie społeczeństwu, że nawet zaawansowana wiedza z zakresu inwestycji i finansów może być przedstawiona w sposób efektywny i przystępny, nie tylko ludziom bezpośrednio związanym ze światem biznesu – komentuje Mateusz Gronkowski, trener IBAF.
 
Sposób wykorzystania nowych technologii zrobił na uczestnikach warsztatów duże wrażenie.
 
Zazdroszczę studentom WSIiZ, że nie tylko przez 2 dni, ale aż przez 2 semestry będą mieć tak pasjonujące zajęcia. Z pewnością będą świetnie przygotowani praktycznie do otwarcia własnego biznesu – podkreśla Beata Terczyńska z dziennika Nowiny.
 
Zapraszamy do obejrzenia filmu z wydarzenia.
 

 
 
Zdjęcia z wydarzenia: Galeria.
 
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-05-24 16:49)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

 

 

Copyrights - Instytut Badań i Analiz Finansowych